Numer telefonu

+48 513 675 248

Adres e-mail

k.fielek@orlegal.pl

Karolina Fielek

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego z 2016r. Obyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w  Krakowie w latach 2017-2019.

W 2020r. uzyskała pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego i została wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie.

Z kancelarią współpracuje od 2016r.

Specjalizuje się w obsłudze procesów sądowych w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem procesów wynikających z inwestycji budowlanych i umów o roboty budowlane.

Obsługuje procesy związane z tematyką kredytów denominowanych lub indeksowanych do waluty obcej.

Świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu doradztwa prawnego na rzecz podmiotów gospodarczych, z uwzględnieniem prawa umów i prawa spółek, w tym przekształceń spółek prawa handlowego.

W sferze jej zainteresowań znajduje się prawo spółek, w tym transakcje M&A, prawo autorskie i  prawo nowych technologii.

Reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi,  w tym także w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Specjalizacja:

prawo gospodarcze, prawo spółek, prawo cywilne, postępowanie cywilne, prawo rodzinne, zastępstwo prawne w prowadzeniu procesów przed Sądami Powszechnym oraz Sądami Polubownymi.